kudur.net

Polis Derneği, Erdek 2019 kamp dönemlerini duyurdu !
KYÇ Türkiye Polis Emeklileri Derneği Başkanlığı, Balıkesir'in Erdek ilçesindeki dinlenme tesislerinin 2019 kamp dönemlerini üyelere ve kamuoyuna duyurdu..

Genel Merkezi İstanbul'da bulunan ve Türkiye genelinde 41 şubesi faaliyette olan Kamu yararına çalışan Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği, Balıkesir'in Erdek ilçesinde " POLEM OTEL " ismi altında faaliyet gösteren dinlenme tesislerinin 2019 yılı kamp dönemleri ile fiyat tarifesini üyelerine, meslektaşlarına ve kamuoyuna duyurdu..
İşte Erdek " POLEM OTEL " dinlenme tesislerinin 2019 yılı kamp dönemleri ile fiyat tarifesi :


HESAP NUMARALARI:

Akbank Erdek Şubesi : IBAN TR 39 0004 6006 1088 8000 0555 59

Erdek PTT Çek Hesap No : 518 18 88

POLEM OTEL DİNLENME TESİSLERİ

iLETİŞİM Telefonlari
:

(0505) 479 11 11
(0266) 835 12 29
(0266) 835 12 30

POLEM OTEL Tesis Müdürü : Doğan ŞİMŞEK

TESİS ŞARTNAMESİ

Tesisimiz 15 MAYIS – 12 EYLÜL tarihleri arasında 7'şer günlük devreler halinde 12 dönemden oluşmaktadır.

Tesise giriş gün ve saati dönemin başladığı tarihte saat 12.00’dir ve Kahvaltı yoktur. Tesisten çıkış gün ve saati önem bitiş tarihinin ertesi günü saat 12’dir ve kahvaltı vardır.

Tesise iştirak edecek sakinlerimiz kendilerine ayrılan günde ve saatte tesise giriş yapacaktır. Tesise (1) gün önce iştirak etmek isteyenler Tesis Müdürlüğüne bilgi vermeden ve onay almadan geldikleri takdirde, erken geldikleri günün ücretini kişi başı belirlenen fiyat üzerinden ödeyeceklerdir.

Dönemler yarım pansiyon olup, günlük kişi başı ücretine yatak ve yemek dâhildir.

Odaların tamamında Tv, minibar, saç kurutma makinesi, -klima ve güneş enerjisi ile çalışan sıcak su tertibatı, çarşaf, nevresim ve yastık Kılıfı bulunmakta olup, otopark, şezlong ve şemsiye ücretsizdir.

Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği tesis müdürlüğünün belirlediği saatlerde verilir. İştirakçi yemeklerini yemeseler dahi yatak ve yemek ücretlerini tam olarak ödeyeceklerdir.

İştirakçi tesislere yalnız bir dönem katılabilir. Ancak iştirakçinin birden fazla dönem talebi Tesis müdürlüğünce değerlendirilir.

Müracaatçı, müracaatının kabulünü yazı veya telefon ile bildirecek dönem ücretinin % 25’sini Tesis’in Akbank Erdek Şubesi IBAN TR 39 0004 6006 1088 8000 0555 59 banka hesap numarasına veya Erdek PTT 518 18 88 no’lu posta hesap çeki numarasına en geç (5) iş günü içinde yatıracaktır.

Dekontun bir örneğini Tesis Müdürlüğü’nün (0266) 835 65 41 no’lu faksına okunaklı şekilde fakslayacaktır. Bakiye kalan %75 dönem ücreti yatırılan dekontu ile peşin veya kredi kartına taksit yapılmaktadır.

0-5 yaş grubu çocuklar ücretsizdir. Ancak, bu yaş gurubuna ekstra yatak verilmemektedir. Ekstra yatak ve yemek talepleri olması halinde yatak ve yemek ücretinde % 50 indirim uygulanacaktır.

6-10 yaş grubu çocuklar için 7 GÜNLÜK DÖNEMLERDE % 30 indirim uygulanır.

Tesise müracaatta bulunan iştirakçi kabul ettiği devre için devre başından sonuna kadar kendi adlarına tahsis edilen devrenin ücretini tam olarak kabul ve taahhüt etmiş sayılacaklarından geç gelmek veya erken terk etmek durumunda da devre ücretini tam olarak ödeyecektir. İştirakçi adına tahsis edilen dönemi ikinci bir kişiye devredemez.

Tesiste kalmak üzere müracaat edip, müracaatı kabul edilerek yer tahsisi yapılan iştirakçinin ölüm, hastalık veya tayin mazereti dolayısıyla talebinin iptali isteminde bulunması halinde bu mazeretini gösterir, resmi doktor raporu, ölüm kâğıdı veya tayin belgesini katılacağı devre tarihinden en geç (15) gün öncesinde tesis Müdürlüğü’ne bildirip belgelerini ibraz etmesi halinde yatırmış olduğu avanstan % 20 kesinti yapılmak suretiyle (30) gün içersinde yatırmış olduğu avansı iade edilir.

Tesis devresinde kalırken 12. maddedeki hususların meydana gelmesi halinde iştirakçinin tesiste kaldığı günlerin ücretini tam olarak öder, geri kalan bakiye kendisine iade edilir.

İştirakçi tesiste kaldığı dönem süresince odasında bulunan demirbaş eşyaların korunmasından sorumludur, demirbaş eşyaların kırılması ve kaybolması halinde bu zarar iştirakçiden tahsil edilir.

Tesislere katılmak isteyenler müracaatlarını ek’te gönderilen başvuru formunu eksiksiz olarak doldurup Ek olarak kendisinin tanıtma kimlik kartı ve yanında iştirak edeceklerin kimlik fotokopilerini de ekleyerek ERDEK DİNLENME TESİSLERİ MÜDÜRLÜĞÜ’NÜN Ali Sarı Bandı, Sahil Mahallesi N:110/1 Erdek / BALIKESİR adresine postalanacaktır.

Tesiste kalan sakinlerden tesis kurallarına uymayan; toplum ahlakına aykırı söz ve davranışlarda bulunanların, görevlilerin ikazlarını dinlemeyenlerin ilişikleri Tesis Müdürü tarafından derhal kesilecek olup, bu gibi kişilerin dönem ücreti olarak yaptıkları ödemelerinin iadesi hiçbir şekilde yapılmayacaktır.


ULUSALSES.COM-**ÖZEL HABER : HALİS KAHRAMAN


 
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Aydın Şahin 1 ay önce

Sayın dogan bey ben gazi çocuğuyum ailemle kampinizdan faydalanabilirmiyim Acaba tel 05357092034

Avatar
Cem meşe 4 hafta önce

Bekçi memuruyum yararlanabiliryim