Türkiye güzeli ünvanına sahip oyuncu ve sunucu Tuğba Altıntop yaptığı evlilik açıklamasıyla herkesi şaşırttı. Altıntop konuk olduğu YouTube kanalında “7 Kocalı Hürmüz’den fazlayım. 9 kere evlendim” dedi.

Eski model oyuncu ve sunucu Tuğba Altıntop Ensonhaber’in YouTube kanalında Magazin Müdürü İlker Koç’un konuğu oldu.Tuğba Altıntop'un özel hayatıyla ilgili yaptığı açıklamalar şaşkınlık yarattı. İki kız çocuğu annesi olduğunu ve Resmi Nikahlı eşinden ayrıldıktan sonra 8 evlilik daha yaptığını açıkladı. 

1996 yılında nikâh masasına oturduğu ünlü şarkıcı Rafet El Roman’la 2003 yılında yollarını ayıran Altıntop programda şok edici bir itiraf yaptı.

Rafet El Roman’la evliliğinden 2 kızı olan Tuğba Altıntop, İlker Koç’un “Resmi evlilik yapmadan imam nikâhın oldu mu” sorusuna verdiği yanıtla tepki çekti: “7 kocalı Hürmüz’den fazlayım. 8 imam, 1 resmi nikâh kıydım. Rafet dışındakileri tanımıyorsunuz. 2.5 yıl, 3 yıl, 2 yıl, 1 hafta, 10 gün süren de oldu.”

‘Kızlarını sattı’ dediler

Tuğba Altıntop, “Rafet’ten boşanırken 20 bin TL tazminat aldım. O zaman ‘Bu parayı da istemiyorum’ dedim. Çünkü bir kızıma 10, öbürüne de 10 şeklinde yorumlanacaktı. ‘Kızlarını sattı diye manşet atılacak’ dedim. Gerçekten de öyle manşetler atılmıştı” dedi.

Yeniden evlenmek istiyorum

Gülşen İstanbul'da hayranlarıyla buluşucak... Gülşen İstanbul'da hayranlarıyla buluşucak...

Altıntop, “Ben olmayınca yeter ki boşanayım derdindeyim” dedi. Yeniden evlenmek istediğini de belirten Tuğba Altıntop, “Allah izin verirse tabii ki resmi ve imam nikâh olmak kaydıyla aklımdaki kişiyle evlenirim” şeklinde konuştu.