Astrolog Nilgün Akman ilişki analistliği ile ilgili gördüklerini paylaştı. Songül Yiğit Başaran'a açıklamalarda bulunan Nilgün Akman, ikili ilişkilarin sadece aşk olmadığıan dikkat çekerek, ikili ilişki kurduğunuz her kişi ile ilgili sonucu öğrenebilmek için için neler yapılacağı konusunda ip uçları verdi. 

KidZania İstanbul’da Üç Kutlama Bir Arada!  KidZania İstanbul’da Üç Kutlama Bir Arada! 

İşte Astolog  danışman Nilgün Akman'ın ikili ilişkiler ile ilgili yapılması gerekenler konusunda uyarıları: 

İlişki analistliği nasıl yapılır.
Birçok ikili ilişkiler analistliği yapılırken çeşitli ilişki harita analistliği yorumları  yapıyorum. 
İkili ilişkiler sadece aşk ilişkileri değildir. Diğer hangi konuda olursa olsun ikili ilişki kurduğunuz her kişi ile ilgili sonucu öğrenebilmek için bu analistler sizlere yardımcı olacaktır ve yapacağınız iş sizi nereye götürecek nasıl kazanç sağlayacak ya da neleri yapıp neleri yapmamanız gerektiği konusunda sizlere yol haritası çizmekte yardımcı olan haritalardır İlişki analist haritaları, nelerdir? 
Bunlara karşılaştırma haritalar da denilebilir Örneğin,
Sinastri dediğimiz daha çok karı koca, sevgililer ilişkisi demektir. 
Bunların dışında 
Şirket ortaklığı, 
Kardeş, arkadaş 
Patronunuz sizin üst olan herkes
Doktorunuz, Avukatınız
Danışmanlık aldığınız kişiler gibi
Sizin haritanızla uyumlumu size iyi gelecekmi? 
Bir örnek vermek gerekirse 
Çok ünlü ve konusunda uzman bir Doktara gittiniz birçok insanın tedavisinde olumlu sonuçlar alınmıştır ama sizde başarısız bir sonuç yaşanmıştır bu doktorun başarısızlığı değil haritanızla ilgili mutlaka birşey uymuyor demektir. 

ASTROLOJİ nin en önemli katkılarından biride Sinastri, insanlar arasındaki ilişkilerin dinamiklerini yorumlamak. İlk Aşk ilişkilerini yorumlarken  evlilik ilişkileri, ailevi ilişkilerini ve iş ilişkilerinide analiz etmiş oluyorum. Yani kişiler birbirini  nerede tatmin eder, nerede yorar ya da zorlar neden birbirini çeker. 
Zıt haritalar mutlaka birbirini çeker kısaca sizde olmayan ne varsa o enerjiyi çekiyor ya da ona ilgi duyarsınız. Kendinizde olmayana ilgi duyuyorsunuz. Çok uyumlu haritalar evlenecek yada mutlu olacak anlamına gelmez uyumlu haritalar ömür boyu mutlu değiller yada bazen evlenemiyorlar da zıt haritalar birbirine kare almış haritalar evleniyor çünkü, birbirini çekiyorlar. 
ASTROLOJİ de Güneş burçları daha yüzeyseldir popülete için yüzeysel uyum yazılıyor. Örneğin şu burçla şu burç uyar, şu burç uymaz şeklinde bu tamamen yanıltıcı yorumlardır. 
Gerçek yorumlar Sinastri de ilişkiler astrolojisindedir.

Editör: Murat AYDIN